دوره YDS درموسسه بین المللی دانش ره آموز مهاجر (دکتر منصفیه)

دوره YDS

دوره YDS
توسط موسسه بین المللی دانش ره آموز مهاجر (دکتر منصفیه) توسعه یافته است ، و آماده سازی کاملی را برای شرکت در آزمون YDS تضمین می نماید.
علاوه بر این ، دوره های YDS موسسه بین المللی دانش ره آموز مهاجر (دکتر منصفیه)  تسلط به واژه های YDS ، انواع سوالات ، آزمون های آزمایشی و موفقیت در آزمون را تضمین می نماید.
محتوای دوره YDS دکتر منصفیه چیست و چگونه به من در آزمون کمک می کند؟ در دوره آنلاین و حضوری YDS، شما می توانید با یادگیری عمومی زبان انگلیسی پیش نیاز خود را کامل کرده و به مراحل آموزشهای پیشرفته آمادگی آزمون YDS آماده شوید، گروه آموزشی دکتر منصفیه با داشتن بهترین و بروزترین منابع و اساتید مسلط به هر دو زبان انگلیسی و ترکی استانبولی شما را برای رسیدن به این هدف یاری می دهد.
دوره آنلاین انگلیسی برای YDS؛ شما را قادر می سازد تا با یادگیری تدریجی گرامر ، تکنیک حل سوالات و آزمون های آزمایشی ، نمره هدف خود را در YDS کسب کنید.
اگر پیش از این در آزمون YDS شرکت نکرده اید و پایه ی زبان انگلیسی شما ضعیف است ، و در عین حال اگر برای یک حرفه آکادمیک یا کار در موسسات عمومی به نمره زبان احتیاج دارید، گروه آموزشی دکتر منصفیه می تواند از ابتدا با آموزشهای آنلاین یا حضوری مقدماتی ، شما را به آمادگی YDS نائل گرداند.
شما می توانید دانش خود را در مورد زبان انگلیسی عمومی و زبان انگلیسی پیشرفته ارتقا دهید ، و اصول ترجمه انگلیسی را یاد گرفته تا برای شرکت در آزمون به طور کامل آماده شوید.
اگر پیش از این در آزمون شرکت کرده اید نمره ی پایینی را کسب کرده اید و می خواهید نمره خود را بالاتر ببرید ، می توانید با شرکت در کلاسهای های حضوری و یا آنلاین و ترجمه آکادمیک پیشرفته با زبان انگلیسی و امتحان پیشرفته نمره خود را در YDS افزایش دهید.

منصفیه

محمد منصفیه

موسس – استاد گروه

امامی

سوپروایزر-پشتیبان گروه

YDS، پاسپورتی به ترکیه

با YDS در دانشگاههای ترکیه و قبرس ثبت نام و تحصیل کنید.