مهاجرت با کمک موسسه دکتر منصفیه

مشاوره تحصیل در ترکیه و قبرس شمالی

موسسه بین‌المللی دانش ره‌آموز مهاجر با توجه به قرارداد همکاری خود با دانشگاه های تر‌کیه می‌تواند، مراحل اخذ پذیرش جهت تحصیل در ترکیه را بدون شرکت در آزمون های ورودی کشور ترکیه و فقط از طریق سوابق تحصیلی و با اخذ بورسیه تا ۷۰ درصد برای شما عزیزان انجام دهد.

تحصیل بدون آزمون ورودی در رشته های پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی، مهندسی و سایر رشته های مورد تایید وزارت بهداشت و علوم ایران، فقط از طریق بررسی سوابق تحصیلی همراه با تخفیف و بورسیه تحصیلی از طریق موسسه ما امکانپذیر است. اخذ پذیرش پزشکی بدون آزمون ورودی در ترکیه توسط موسسه ما بصورت رایگان انجام‌ می گیرد.

تحصیل در استانبول دیگر یک رویا نیست، ما با همکاری با بیش از چهل دانشگاه این امکان را به شما می دهیم تا با هر بودجه ای بتوانید شهریه و رشته مناسب خود را انتخاب نمایید.

تمامی مراحل اخذ پذیرش و اعزام دانشجو به ترکیه در تبریز بدون دریافت هرگونه وجه توسط موسسه انجام خواهد گردید.

 

کشور قبرس شمالی یکی از بهترین مقصد‌های مهاجرت برای دانشجویان ایرانی به شمار می‌آید. برای تحصیل در قبرس نیازی به ارائه مدرک زبان وجود نداشته و دانشجویان می‌توانند در صورت قبولی در آزمون زبان انگلیسی دانشگاه بلافاصله تحصیل خود را آغاز کنند. همچنین، هزینه‌های تحصیل و زندگی در این کشور در مقایسه با کشورهای اروپایی و آمریکایی مقرون به صرفه‌تر است. علاوه بر آن، دانشجویان می‌توانند پس از گذشت چند ترم از تحصیلشان در دانشگاه‌های قبرس برای شرکت در طرح مبادله دانشجو شرکت کرده و ادامه تحصیلات خود را در دانشگاه‌های اروپایی و آمریکایی طی کنند. به عبارت بهتر، تحصیل در قبرس می‌تواند همچون پلی برای تحصیل و مهاجرت در کشورهای پیشرفته دیگر جهان عمل کند.

موسسه بین المللی دانش ره آموز مهاجر (دکتر منصفیه) تمامی مراحل اخذ پذیرش تحصیلی همراه با تخفیف ویژه شهریه، خوابگاه و خرید خانه را در این کشور رویایی به شما عزیزان فراهم می نماید.

image

قبرس، مروارید مدیترانه

تحصیل در دانشگاه های بین المللی و کشوری اروپایی