چرا آیلتس درخانه آیلتس دکتر منصفیه (موسسه بین المللی دانش ره آموز مهاجر)

آیلتس

کلاس های آیلتس

دوره های آیلتس موسسه بین المللی دانش ره آموز مهاجر (دکتر منصفیه) حاصل چندین سال تلاش و بکارگیری اساتید مجرب و منحصر به فرد می باشد.
این دوره، نسبت به سطح زبان آموز به صورت فشرده و تضمینی برگزار میگردد و زبان آموز می تواند نسبت به سطح خود از دوره های ۲-۵ ماهه ، ۶ماهه و یکساله بهره مند گردد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد دوره های آیلتس گروه آموزشی دکتر منصفیه این است که حتی افراد مبتدی نیز می توانند در طی دو الی سه ماه به سطح ورود به دوره ی آیلتس برسند.
در این دوره شیوه ها و اصول هر چهار مهارت مورد نیاز آزمون آیلتس به طور کامل تدریس می گردد و زبان آموز طی دوره ی تحصیل از حمایت کامل گروه آموزشی برخوردار بوده و از پشتیبانی تمام وقت بهره مند خواهد گشت.
تمام چهار مهارت Listening ,Speaking , Reading و Writing با رویکرد اخذ بالاترین نمره کار خواهند شد و زبان آموزان قادر خواهند بود به هر مهارت اشراف کامل داشته باشند.
شرکت در دوره آیلتس (IELTS) گروه آموزشی دکتر منصفیه نه تنها چگونگی امتحان دادن را به شما آموزش داده بلکه باعث می‌شود امتیاز آیلتس شما به طور متوسط بین 1.5 تا 2 نمره بیشتر از موسسات مشابه باشد.
موسسه بین المللی دانش ره آموز مهاجر (دکتر منصفیه) بیش از هر کسی در جریان اهمیت وقت و آزمون آیلتس زبان آموزان عزیز می باشد، بنابراین ما به شما با بهترین اساتید، منابع، پلن تحصیلی و پشتیبانی روزانه وعده ی بهترین امتیاز در کمترین زمان ممکن را می دهیم.
موسسه بین المللی دانش ره آموز مهاجر (دکتر منصفیه) با سالن مطالعه اختصاصی خود شرایط مطالعه زبان آموزان را فراهم می نماید بطوریکه همواره از اساتید گروه جهت پاسخگویی به سوالات و اشکالات زبان آموزان حضور دارند، همچنین این گروه با برگزاری ورکشاپ و جلسات بحث آزاد تخصصی بر مبنای سوالات پر تکرار بخش اسپیکسنگ آیلتس ماهانه متقاضیان عزیز را هر چه بیشتر برای رسیدن به اهدافشان تشویق می نماید.

منصفیه

محمد منصفیه

موسس – استاد گروه

امامی

سوپروایزر – پشتیبان گروه

با آیلتس، بهتر زندگی کنید

حالا به تحصیل / شغل خود فکر کنید و تلاش کنید. با آیلتس به جای جای دنیا مهاجرت کنید.