دوره Speaking در موسسه بین المللی دانش ره آموز مهاجر (دکتر منصفیه)

دوره Speaking (مکالمه)

مکالمه
ماجراجویی، یادگیری تعاملی انگلیسی از اینجا آغاز می شود
به دنیای انگلیسی موسسه بین المللی دانش ره آموز مهاجر (دکتر منصفیه) خوش آمدید … مکانی که در آن اعتماد به نفس رشد می کند.
دوره های انگلیسی ما از سنین ۱۲ سال توسط متخصصین آموزش زبان انگلیسی طراحی شده است.
با بیش از چندین سال تجربه آموزش زبان انگلیسی، کلاسها توسط اساتید آموزش دیده و باتجربه تدریس می شوند که انرژی و تخصص را برای هر کلاس به ارمغان می آورند.
با کلاس های زبان انگلیسی موسسه بین المللی دانش ره آموز مهاجر (دکتر منصفیه) شما انگلیسی را فراتر از انتظار می آموزید. با ترکیبی از کلاسهای پرتحرک با یک معلم متخصص ، که حس کنجکاوی شما را تشویق می کند و انگیزه را برای تمرین صحبت انگلیسی افزایش می دهد از تجربه یادگیری انگلیسی خود بیشترین بهره را خواهید برد.
روش هایی که توسط اساتید تنظیم گشته اند ، شما را برای درس آماده خواهند کرد و همه اینها در یک محیط یادگیری حضوری و یا آنلاین، با کاربرد آسان خواهد بود. دوره های اسپیکینگ ما متفاوت بوده و بر اساس نیاز های شما طراحی می گردد، دوره های تخصصی تجاری-بازرگانی و دوره های تخصصی صنعتی نیز در بین دوره های مختلف ما گنجانده شده است.

همچنین شما با کافه اسپیکینگ اختصاصی موسسه بین المللی دانش ره آموز مهاجر (دکتر منصفیه)، فضای لازم برای بهبود مهارت های خواندن ، نوشتن و گوش دادن به زبان انگلیسی را خواهید داشت. در نتیجه در کلاس احساس اعتماد به نفس بیشتری خواهید کرد و وقت بیشتری برای تقویت مهارت های گفتاری خود در طول کلاس با معلم خود خواهید داشت تا عشق به یادگیری زبان انگلیسی یک عمر ادامه داشته باشد.

منصفیه

محمد منصفیه

موسس – استاد گروه

امامی

سوپروایزر-پشتیبان گروه

سلیس،انگلیسی مکالمه کنید

با زبان انگلیسی جهان را به روی خود بگشایید