خدمات ما را بررسی و با سایر موسسات مقایسه کنید

ما فقط به برگزاری کلاس بسنده نمی کنیم

تعهد ما پس از برگزاری کلاس نیز ادامه دارد

بحث آزاد

برگزاری جلسات بحث آزاد و ورکشاپ ماهانه اسپیکینگ آیلتس

سالن مطالعه

سالن مطالعه اختصاصی با همراهی استاد رفع اشکال، جهت پاسخگویی و رفع اشکالات احتمالی

کافه اسپیکینگ

ایجاد محیطی شبه native برای زبان آموزان

 

پشتیبانی روزانه

پشتیبانی روزانه، رصد و پیگیری تمرین و پیشرفت بر اساس پلن تحصیلی ارائه شده

فرآیند آموزش

فرآیند ما موفقیت شما را تضمین می کند

01

مشاوره اولیه

مشاوره تخصصی 

متقاضیان گرامی دوره آیلتس و یا سایر دوره ها پس از تماس با مشاورین موسسه بین المللی دانش ره آموز مهاجر (دکتر منصفیه) و انجام مشاوره اولیه در مورد خدمات و دوره های مختلف انتخابی و ثبت نام اولیه در مرحله اول، جهت انجام مشاوره تکمیلی و تعیین سطح بر اساس استانداردهای CEFR به ممتحن گروه آموزشی معرفی میگردند. ممتحین گروه تعیین سطح شفاهی و کتبی استاندارد را برگزار کرده و بر اساس ماژولهای چهارگانه آیلتس اعم از ریدینگ، لیسینینگ، رایتینگ و اسپیکینگ نقاط ضعف و قوت زبان آموز را تعیین و مشخص خواهند کرد.

02

نیازهای اولیه بر اساس آزمون تعیین سطح

بررسی نقاط ضعف تحصیلی و طراحی پلن تحصیلی

دراین مرحله پس از مشخص شدن نیازهای اولیه بر اساس آزمون تعیین سطح دقیق و استاندارد، منابع و جزوات مورد نیاز هر زبان آموز انتخاب و تعداد جلسات مورد نیاز جهت کسب امتیاز هدف بررسی و مشخص می گردد. در این مرحله یک پلن تدریس طراحی شده که مشخص می کند چه مواردی هر جلسه تدریس خواهد شد. همچنین زمان برگزاری جلسات آزمون، بحث آزاد و ورکشاپ معین می گردد. این پلن تدریس در دو نسخه استاد و زبان آموز طراحی شده که با برنامه مشخص از پیش تعیین شده و بصورت منظم جلسات پیش برود.

پلن مطالعه روزانه بر اساس توانایی، میزان مطالعه، مدت زمان باقی مانده به آزمون اصلی طراحی شده و در دو نسخه به پشتیبان موسسه و همچنین زبان آموز تحویل داده شده، بطوریکه پشتیبان روزانه پیگیر انجام این پلن بوده و هر روز تکالیف و مطالب مطالعه شده را از زبان آموز پیگیری کرده و نتایج را به استاد اطلاع داده تا استاد بصورت کامل و دقیق نحوه و میزان مطالعه زبان آموز را رصد کند.

زبان آموز هچنین می تواند از سالن مطالعه اختصاصی موسسه استفاده نماید، یکی از ویژگی های انحصاری گروه ما این بوده که همواره یکی از اساتید موسسه بین المللی دانش ره آموز مهاجر (دکتر منصفیه)، جهت پاسخگویی به سوالات و یا رفع اشکال احتمالی زبان آموزان در این سالن حضور مستمر دارند.

03

ماک آیلتس و آزمونهای دوره ای

کنترل پیشرفت تحصیلی

موسسه بین المللی دانش ره آموز مهاجر (دکتر منصفیه)، ماهانه جلسات بحث آزاد اسپیکینگ و یا ورکشاپ آیلتس برگزار می کند تا زبان آموزان هر چه بیشتر با جدیدترین مطالب و موضوع های مختلف مطرح شده در آزمون آیلتس آشنا شوند.

هچنین کافه اسپیکینگ اختصاصی در ساعات خاص دایر بوده، تا زبان آموزان با حضور در محیطی شاد مشغول به مکالمه و بحث در باره موضوعات جذاب و مختلف نمایند، بدینصورت برای زبان آموزان عزیز محیطی شبیه محیط کشورهای انگلیسی زبان فراهم می آید، که این موضوع کمک شایانی به پیشرفت زبان آموز می نماید.

برای تمامی منابع تدریس شده در دوره های تخصصی موسسه بین المللی دانش ره آموز مهاجر (دکتر منصفیه) آزمونهای دوره ای برگزار خواهد شد تا میزان پیشرفت تحصیلی زبان آموز بررسی گردد که زبان آموز در انتهای دوره به مشکل برنخورد. همچنین آزمون ماک آیلتس استاندارد بصورت دوره ای برگزار شده تا زبان آموزان کاملا با آزمون آیلتس آشنا شوند، تمامی این موارد برای زبان آموزان گروه آموزشی دکتر منصفیه بصورت اختصاصی برگزار می گردد.

در انتهای دوره و پس از بررسی های انجام گرفته بر اساس آزمون های دوره ای ماک آیلتس که توسط موسسه برگزار می گردد، به زبان آموز اعلام می گردد که برای کسب امتیاز هدف آماده شده و زبان آموز در پروسه ثبت نام آزمون راهنمایی می گردد.

خدمات ما پس از موفقیت زبان آموز در آزمون آیلتس ختم نمی شود، بلکه موسسه بین المللی دانش ره آموز مهاجر (دکتر منصفیه) زبان آموز را جهت اخذ پذیرش تحصیلی از برترین دانشگاههای جهان راهنمایی می کند. همچنین زبان آموز می تواند جهت حفظ مهارت اسپیکینگ خود در جلسات بحث آزاد و یا کافه اسپیکینگ موسسه شرکت نماید.