درباره خانه آیلتس دکتر منصفیه (موسسه بین المللی دانش ره آموز مهاجر)

استاد منصفیه از سال 85 مشغول به تدریس زبان انگلیسی شده و پس از چندین سال تجربه تدریس حرفه ای زبان انگلیسی بصورت خصوصی، موسسات و دانشگاه، در سال 97 بر اساس احساس نیاز تصمیم به تاسیس گروه آموزشی گرفتند و با کسب موفقیتهای فراوان در این حوزه در سال 1400 موسسه بین المللی دانش ره آموز مهاجر و برند دکتر منصفیه بصورت رسمی ثبت گردید.
دلیل اصلی احساس نیاز به تشکیل این گروه نیاز به تحول در سیستم آموزشی اکثر موسسات و آموزشگاههای زبان انگلیسی که سیستمی فرسایشی و پر هزینه بوده است، میباشد. این سیستم و روش ناکارآمد در اکثر موارد پس از طی سالیان متمادی دستاورد خاصی را ندارد و زبان آموزان پس از اتلاف وقت برای سالیان سال بر اساس سیاست برخی آموزشگاه ها جهت طولانی کردن دوره و اخذ تدریجی میلیونها تومان شهریه و بدون دستاورد و نتیجه درخشان در تکلم زبان انگلیسی بدلیل عدم تبعیت از استانداردهای جهانی به علت اولویت دهی به سودآوری بیشتر باعث دلسردی زبان آموزان و عدم اعتماد به نفس یادگیری می گردد. این امر باعث شد استاد پس از بررسی و مشاهده چندین موسسه خارجی درصدد تشکیل گروهی برآیند، که بر اساس استانداردهای جهانی، زبان آموزان را با روشهای نوین، اصولی و منابع منحصر به فرد در کمترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه برسانند، بطوریکه درطول چند سال اخیر موفقیت چشمگیر داشته ایم و دهها زبان آموز با موفقیت توانسته اند به شکل سلیس و صحیح زبان انگلیسی تکلم نمایند و یا آماده شرکت در دوره های تخصصی آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی گردند که در ادامه به توضیح این مهم خواهیم پرداخت.

در سالهای اخیر تقاضا برای اخذ امتیاز مناسب در آیلتس جهت ادامه تحصیل و کار در خارج از کشور افزایش یافته است، این آزمون امروزه معتبرترین آزمون زبان انگلیسی در دنیا می باشد. امروزه بالغ بر 140 کشور دنیا و 10.000 دانشگاه، سازمان و موسسه جهان این آزمون را معتبر دانسته و برای ورود به این موسسات اخذ امتیاز هدف در این آزمون اجباری می باشد.
بدین جهت ما بصورت تخصصی با برگزاری کلاسهای خصوصی و نیمه خصوصی، یکی از برترین دوره های آیلتس کشور را برگزار می نماییم.عقیده ما بر این اساس است که دوره آیلتس یک دوره تخصصی بوده و کلاسهای عمومی پاسخگوی نیازهای متقاضیان عزیز نمی باشد، در این راستا کلاسهای تخصصی آیلتس به شکل خصوصی ویا نیمه خصوصی و بصورت فشرده دونفره با کیفیت بالا برگزار میگردد. برخلاف اکثر موسسات موجود خدمات ما فراتر از تدریس مطالب کتب آموزشی میباشد، بطوریکه ما با چارت تحصیلی زمان دقیق تدریس دروس را مشخص کرده و سپس با چارت جداگانه پلن تحصیلی روزانه مرور دروس آموزش داده شده در دو ماه آینده شما را مشخص کرده و روزانه پشتیبانی جهت کنترل پیشرفت تحصیلی شما و انجام تکالیف معین انجام خواهد شد، بدین ترتیب شما را با کوهی از منابع و مطالب تنها نمی گذاریم، ، همچنین ماهانه جلسات ورکشاپ آیلتس و یا بحث آزاد بصورت رایگان جهت پیشرفت هرچه بیشتر زبان آموزان برگزار می گردد. پشتیبانی گروه ما هر روز پیگیر عملکرد و انجام تکالیف و مرور درسی شما خواهد بود و ما با یک برنامه ریزی صحیح و مشخص و همچمین خدمات منحصر بفردمان اخذ امتیاز هدف را برای شما عزیزان تضمین می نماییم.
در سالهای اخیر دانشگاه های کشور ترکیه و قبرس شمالی بدلیل مسافت مکانی و فرهنگ نزدیک مورد توجه دانشجویان قرار گرفته است، مدرک معتبر زبان انگلیسی یکی از پیش نیازهای ورود به این دانشگاه ها می باشد، کسب امتیاز مناسب از یکی از آزمون های YOKDIL، YDS و یا همان yabanci dil sinavi یکی از پیش نیازهای ورود به این دانشگاه ها می باشد. ما با برگزاری دوره های YDSو Yokdil با منابع و جزوات اختصاصی و اساتید مسلط به زبان انگلیسی و ترکی استانبولی شما را برای رسیدن به هدفتان یاری می نماییم.
کشور قبرس شمالی یکی از کشورهای خوش آب و هوای مدیترانه می باشد، این کشور با توجه به نزدیکی و هزینه کمتر نسبت به سایر کشورهای اروپایی و امکان شرکت در طرح تبادل دانشجو به سایر کشورهای اروپا و آمریکا به یکی از مقاصد ایده آل برای دانشجویان عزیز تبدیل شده است، دانشگاه NEU (Near East University) یکی از برترین مقاصد برای تحصیل در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و سایر رشته ها می باشد که ما تمامی خدمات اعم از اخذ پذیرش، اسکان را برای متقاضیان عزیز انجام می دهیم.

موسسه بین المللی دانش ره آموز مهاجر (دکتر منصفیه) تمامی مراحل اخذ پذیرش تحصیلی همراه با تخفیف ویژه شهریه، خوابگاه و خرید خانه را در این کشور رویایی به شما عزیزان فراهم می نماید.

منصفیه

محمد منصفیه

موسس و استاد موسسه

امامی

سوپروایزر موسسه

با ارتقای سطح دانش انگلیسی، بهتر زندگی کنید

برای بهبود آینده خود از همین امروز شروع کنید، زبان جدید افق جدید پیش روی شما می گشاید