IELTS Reading

IELTS Reading


آزمون ریدینگ آیلتس شامل 40 سوال است که برای تست طیف وسیعی از مهارت های ریدینگ طراحی شده است. این قسمت شامل خواندن جهت درک عمومی متن و ایده های اصلی، خواندن برای جزئیات، تندخوانی، درک استدلال منطقی و شناخت نظرات، نگرش ها و هدف نویسندگان است.

در هر دو آزمون آیلتس General Training و Academic سوالات مشابهی دریافت خواهید کرد، و نوع سوالات تفاوت نخواهد داشت اما موضوعات متن ریدینگ متفاوت است.

مدیریت زمان خود در آزمون مهم است زیرا شما فقط 60 دقیقه فرصت دارید تا به 40 سوال پاسخ دهید. همیشه توصیه می شود برای هر قسمت از آزمون Reading بیش از 20 دقیقه وقت نگذارید، با این حال، اگر قسمت اول را آسان می دانید، ممکن است آن را در مدت زمان کوتاه تری به پایان برسانید و به شما فرصت بیشتری برای پاسخ دادن به سؤالات در دو قسمت بعدی می دهد. هر بخش بعدی در آزمون Reading آیلتس، متن ها سخت‌تر می‌شوند، بنابراین مطمئن شوید که زمان کافی برای پاسخگویی به کل سوالات را دارید، بنابرین بهتر است زمان خود را به دقت مدیریت نمایید، برای مثال زمان بیشتری برای پاسخگویی به بخش دوم و سوم بگذارید.

جهت شرکت در دوره تخصصی آیلتس در تبریز به‌صورت حضوری با موسسه بین المللی دانش ره آموز مهاجر (برند آموزشی دکتر منصفیه) تماس حاصل نمایید 

موسسه بین المللی دانش ره آموز مهاجر (برند آموزشی دکتر منصفیه) مرکز تخصصی آیلتس در تبریز

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *