آیلتس چیست؟
سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی (IELTS) The International English Language Testing System برای کمک به شما در کار ، تحصیل یا مهاجرت به کشورهایی طراحی شده که زبان مادری آن انگلیسی است، کشورهایی مانند استرالیا ، کانادا ، نیوزلند ، انگلستان و ایالات متحده آمریکا و هچنین سایر کشورهای اروپایی که زبان تدریس آنها در دانشگاه ها انگلیسی می باشد.

توانایی شما برای گوش دادن ، خواندن ، نوشتن و صحبت به زبان انگلیسی در طول آزمون ارزیابی می شود. IELTS در مقیاس 1-9 درجه بندی می شود.

آیلتس به طور کنسرسیومی مشترک متعلق به British Council ،IDP: IELTS Australia و Cambridge Assessment English است.

چرا باید آیلتس گرفت؟
اگر به دنبال کار ، زندگی یا تحصیل در یک کشور انگلیسی زبان و یا یک شرکت فراملیتی هستید ، باید بتوانید سطح بالایی از توانایی زبان انگلیسی را نشان دهید.

زبان انگلیسی با 379 میلیون نفر در سراسر جهان سومین زبان رایج در جهان است.

توانایی برقراری ارتباط به زبان مادری کشوری که می خواهید در آن کار یا تحصیل کنید ، مزایای زیادی دارد. همچنین برای فرصت های شغلی و همچنین ادغام در جامعه ضروری است.

آیلتس محبوب ترین آزمون برای افرادی است که قصد مهاجرت به استرالیا ، کانادا ، نیوزلند و انگلستان را دارند. بیش از 11000 کارفرما ، دانشگاه ، مدارس و نهادهای مهاجرتی از جمله 3400 موسسه در ایالات متحده آن را در سطح جهانی به رسمیت شناخته اند.

آیلتس در دو نوع آکادمیک و جنرال تست می باشد که در نوشته های بعدی موسسه دکتر منصفیه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

سوالات خود را در مورد آزمون آیلتس در بخش نظرات را مطرح نمایید تا در اسرع وقت پاسخگویی شود

موسسه دکتر منصفیه ‌(بین المللی دانش ره‌آموز مهاجر)
مرکز تخصصی آیلتس و اخذ پذیرش تحصیلی در تبریز

04133304295

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *