اخذ نمایندگی رسمی بیش از پنجاه دانشگاه و موسسه آموزشی ترکیه و قبرس شمالی توسط موسسه بين المللی دانش ره آموز مهاجر ( خانه آیلتس دکتر منصفیه )

اعزام دانشجو به ترکیه از تبریز

خانه آیلتس دکتر منصفیه (موسسه بین المللی دانش ره آموز مهاجر) برگزار کننده دوره های تخصصی آیلتس تافل YDS و تومر در تبریز می باشد.

موسسه بین المللی دانش ره آموز مهاجر نماینده رسمی بیش از ۴۰ دانشگاه ترکیه و قبرس شمالی بوده و بدون دریافت هرگونه هزینه، خدمات اعزام دانشجو به کشور ترکیه را بصورت رایگان در تبریز انجام می دهد.

موسسه بین المللی دانش ره آموز مهاجر با توجه به قرارداد همکاری خود با دانشگاه های ترکیه میتواند، مراحل اخذ پذیرش جهت تحصیل در ترکیه را بدون شرکت در آزمون های ورودی کشور ترکیه و فقط از طریق سوابق تحصیلی و با اخذ بورسیه تا ۷۰ درصد برای شما عزیزان انجام دهد.

اخذ بورسیه تحصیلی ترکیه در تبریز توسط موسسه ما انجام می گردد.

تحصیل بدون آزمون ورودی در رشته های پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی، پیراپزشکی، مهندسی و سایر رشته های فنی و هنری مورد تایید وزارت بهداشت و علوم ایران، فقط از طریق بررسی سوابق تحصیلی همراه با تخفیف و بورسیه تحصیلی از طریق موسسه ما بصورت کاملا رایگان امکانپذیر است. اخذ پذیرش پزشکی بدون آزمون ورودی ترکیه در شهر تبریز، توسط موسسه ما انجام می گیرد.

تحصیل در استانبول دیگر یک رویا نیست، ما با همکاری با بیش از چهل دانشگاه این امکان را به شما می دهیم تا با هر بودجه ای بتوانید شهریه و رشته مناسب خود را انتخاب نمایید.

شما می توانید بصورت حضوری بدون پرداخت هرگونه وجه از مشاوره رایگان اعزام دانشجو در تبریز بهره مند شوید.

تمامی مراحل اخذ پذیرش تحصیلی و اعزام دانشجو به ترکیه در تبریز بدون دریافت هرگونه وجه توسط موسسه انجام خواهد گردید.

هرچه سریعتر جهت اطلاع از شرایط و مشاوره رایگان با موسسه بین المللی دانش ره آموز مهاجر تماس حاصل نمایید.

04133304295

09145857455

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *